• 005
  • 006
  • 007
  • 008
  • 009

 

طول عمر باتری یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی است که مد نظر کاربران قرار دارد، بر این اساس به گوشی‌هایی می‌پردازیم که بیشترین میزان عمرباتری را دارد.

طول عمر باتری یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی است که مد نظر کاربران قرار دارد، بر این اساس به گوشی‌هایی می‌پردازیم که بیشترین میزان عمرباتری را دارد.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از موبنا، یکی از مشکلات کاربران عمر کوتاه باتری گوشی‌های هوشمند است. زیرا از این دستگاه‌ها استفاده مختلفی می‌شود و اغلب بیش از یک روز شارژ نگه نمی‌دارند و ممکن است مدت زیادی دوام نیاورند.

در این گزارش به گوشی‌هایی می‌پردازیم که عمرباتری طولانی دارند.

Xperia C یکی از بهترین گوشی‌هایی است که می‌توان با آن ۱۰ ساعت مکالمه کرد. باتری این گوشی دو هزار و ۳۳۰ میلی‌آمپری است و در حال آماده‌باش ۵۸۸ ساعت شارژ نگه می‌دارد.

 

Xperia-C1این گوشی از پردازنده چهار هسته‌ای با قدرت ۱٫۲ گیگاهرتزی پشتیانی می‌کند و دوربین هشت مگاپیکسلی دارد.

 P780 محصول شرکت لنوو است. این گوشی باتری چهار هزار میلی‌آمپری دارد و در حال مکالمه ۴۳ ساعت و در حال آماده‌باش ۸۴۰ ساعت شارژ نگه می‌دارد.

P780-2 

P770 باز هم محصول شرکت لنووو است. این گوشی از باتری سه هزار و ۵۰۰ میلی‌آمپری برخوردار است و می‌توان با آن ۳۰ ساعت مکالمه کرد.

Moto X که محصول شرکت موتورولاست دارای باتری دو هزار و ۲۰۰ میلی‌آمپری است که امکان ۱۳ ساعت مکالمه را برای کاربران فراهم می‌کند و ۵۷۶ ساعت شارژ نگه می‌دارد.

Moto-X3 

گوشی One محصول HTC است و باتری دو هزار و ۳۰۰ میلی‌آمپری دارد و امکان نگه داشتن شارژ برای ۲۷ ساعت مکالمه و ۵۰۰ ساعت آماده‌باش را دارد.

One-HTC4 

منتشر شده توسط:برسام

 {tab=first tab title here} some text here {tab=second tab title here} some more text here {tab=third tab title here} some more text here and so on.. {/tabs}

{tab=first tab title here}
some text here
{tab=second tab title here}
some more text here
{tab=third tab title here}
some more text here and so on..
{/tabs}
{slide=My first slider in Joomla}
some text here
{/slide}
{slide=Joomla is the best}
some more text here
{/slide}
{slide=Third one}
some more text here and so on...
{/slide}

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی